4934 Irving Place
Pond, MO 63040

+1 (555) 456 3890
info@company.com

Autoliiton Kemin Seudun osasto järjesti harjoitusajon 16.1 Tornion alueella.
           
  Lähtöpaikka: ABC Tornio
  Yhteyshenkilö: Fyhr Einari
  Tulokset: Tulokset      
Oulun Moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 13.3. Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Tuira
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Seppo
  Tulokset: A-luokka B-luokka C-luokka  
  Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka C-luokka  
           
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 24.4. Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Kaukovainio
  Yhteyshenkilö: Kettunen Mikko
  Tulokset: A-luokka B-luokka C-luokka  
  Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka C-luokka  
           
 
Raahen Urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon 12.6. Raahen alueella.
           
  Lähtöpaikka: Ouluntien Neste
  Yhteyshenkilö: Lukkarila Harri
  Tulokset: A-luokka B-luokka C-luokka E-luokka
  Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka C-luokka E-luokka
           
 
Raahen Urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon 13.8. Raahen alueella.
           
  Lähtöpaikka: Pulla-Pirtti Pattijoki, Raahe
  Yhteyshenkilö: Pesonen Merja
  Tulokset: A-luokka B-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka E-luokka  
           
 
Raahen Urheiluautoilijoiden järjesti 24.9. Kreivin kiemurat Pohjanmaan Cup-osakilpailu Raahen alueella. 
Tulostettaessa tuloksia avaa linkki uuteen välilehteen.
           
  Lähtöpaikka: Pulla-Pirtti, Raahe Pattijoki
  Yhteyshenkilö: Pertti Keski-Korsu
  Tulokset: MA-luokka B-luokka    
  Tulokset: C-luokka E-luokka V-luokka  
  Asemakohtaiset: MA     B     C  E     V    
  Puuttuvat kyltit: Kylttilista    
  Cup-tilanne: Cup-tilanne    
    Kuvia             Video    
 
Oulun moottoriurheilijoiden järjesti 24.9 Speedy Bros AS Pohjanmaan Cup-osakilpailu Siikajoen alueella. 
Tulostettaessa tuloksia avaa linkki uuteen välilehteen.
           
  Lähtöpaikka: Neste Revonlahti
  Yhteyshenkilö: Seppo Vainikainen
  Tulokset: MA-luokka B-luokka    
  Tulokset: C-luokka E-luokka V-luokka  
  Asemakohtaiset: MA     B     C  E     V    
  Puuttuvat kyltit: Kylttilista      
  Cup-tilanne: Cup-pisteet    
         
 
Autoliiton Kemin Seudun osasto järjesti 5.11. harjoitusajon Kemin alueella.
           
  Lähtöpaikka: Neste Lapintuuli
  Yhteyshenkilö: Fyhr Einari
  Tulokset: Tulokset      
Autoliiton Oulun osasto järjesti harjoitusajon 19.11. Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Tuira
  Yhteyshenkilö: Soramäki Hannu
  Tulokset: A-luokka B-luokka  C-luokka  E-luokka
  Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka  C-luokka  E-luokka
           
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 11.12. Oulun alueella.     
   
Lähtöpaikka: Teboil Tuira
Yhteyshenkilö: Seppo Vainikainen
Tulokset: A-luokka B-luokka  C-luokka  
Asemakohtaiset: A-luokka B-luokka  C-luokka  
  Puuttuvat      
 
Autoliiton Kemin Seudun osasto järjesti harjoitusajon 17.1. Tornion alueella.
           
  Lähtöpaikka: ABC Tornio
  Yhteyshenkilö: Fyhr Einari
  Tulokset: Tulokset      
           
Autoliiton Oulun osasto järjesti harjoitusajon 29.3. Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Kaakkurinhovi
  Yhteyshenkilö: Soramäki Hannu
  Tulokset: Konkarit C-luokka  E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka  E-luokka  
           
 
Oulun Moottoriurheilijoiden järjestämä Kemin Yöajo NEZ-osakilpailu Kemin alueella 3.7.
Tulostettaessa tuloksia avaa linkki uuteen välilehteen.
           
  Lähtöpaikka: Vallitunsaari, Kemi
  Yhteyshenkilö: Jyrki Vainikainen
  Tulokset: NEZ U NEZ FI A-luokka C-luokka
  Asemakohtaiset: NEZ U NEZ FI A-luokka C-luokka
  Puuttuvat: Missing controls    
           
         
         
 
Autoliiton Kemin seudun osaston järjestämä Eikan Polku NEZ-osakilpailu Kemin alueella 4.7.
Tulostettaessa tuloksia avaa linkki uuteen välilehteen.
           
  Lähtöpaikka: Vallitunsaari, Kemi
  Yhteyshenkilö: Fyhr Einari
  Tulokset: NEZ U NEZ FI Beg cup  
  Asemakohtaiset: NEZ U NEZ FI Beg cup  
  Tulokset: A-luokka C-luokka    
  Asemakohtaiset: A-luokka C-luokka    
  Puuttuvat: Missing controls    
         
 
Autoliiton Oulun osasto järjesti harjoitusajon 1.8. Haukiputaan alueella.
           
  Lähtöpaikka: ABC Haukipudas
  Yhteyshenkilö: Soramäki Hannu
  Tulokset: Konkarit      
  Asemakohtaiset: Konkarit      
           
 
Raahen Urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon 3.10. Raahen alueella.
           
  Lähtöpaikka: Raahe
  Yhteyshenkilö: Lukkarila Harri
  Tulokset: Konkarit C-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka E-luokka  
           
 
Oulun Moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 7.11. Vihannin alueella.
           
  Lähtöpaikka:  
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Seppo
  Tulokset: Konkarit C-luokka    
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 5.12. Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Kaakkurinhovi
  Yhteyshenkilö: Seppo Vainikainen
  Tulokset: Konkarit C-luokka    
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           
 

 

Oulun Moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon 11.1.2014 Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Kaakkurinhovi
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Seppo
  Tulokset: Konkarit C-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka E-luokka  
           
 
Raahen Urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon 8.2.2014 Raahen alueella.
           
  Lähtöpaikka: Leipurin Keidas, Pattijoki
  Yhteyshenkilö: Pesonen Merja
  Tulokset: Konkarit C-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka E-luokka  
           
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Kaakkurinhovi
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Seppo
  Tulokset: Konkarit C-luokka  E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka  E-luokka  
           
 
Oulun Moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon Jäälin:n alueella.
           
  Lähtöpaikka: Shell, Jääli
  Yhteyshenkilö: Kettunen Mikko
  Tulokset: Konkarit C-luokka    
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           
 
Oulun Moottoriurheilijoden järjestämä Paratiisin AS Suomenmestaruus- ja Cup-osakilpailu Oulaisten alueella. 
Tulostettaessa tuloksia avaa linkki uuteen välilehteen.
           
  Lähtöpaikka: Neste, Oulainen
  Yhteyshenkilö: Seppo Vainikainen
  Tulokset: SM-luokka M-luokka A-luokka  
  Asemakohtaiset: M-luokka A-luokka    
  Tulokset: Cup-luokka      
  Asemakohtaiset: Cup-luokka      
  Cup-tilanne: Cup-tilanne    
    Puuttuvat RT:t    
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: ABC-Tupos
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Lasse
  Tulokset: Konkarit C-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           
 
Autoliiton Oulun osasto järjesti harjoitusajon Oulun alueella.
           
  Lähtöpaikka: Teboil, Tuira
  Yhteyshenkilö: Soramäki Hannu
  Tulokset: Konkarit      
  Asemakohtaiset: Konkarit      
           
 
Raahen urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon Revonlahden alueella.
           
  Lähtöpaikka: Neste, Revonlahti
  Yhteyshenkilö: Lukkarila Harri
  Tulokset: Konkarit C-luokka    
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           
 
Autoliiton Kemin Seudun osasto järjesti harjoitusajon Kemin alueella.
           
  Lähtöpaikka: Neste, Tupasvilla
  Yhteyshenkilö: Fyhr Einari
  Tulokset: Tulokset      
           
           
 
Raahen Urheiluautoilijat järjesti harjoitusajon Raahen alueella.
           
  Lähtöpaikka: Leipurin Keidas, Raahe
  Yhteyshenkilö: Keski-Korsu Petri
  Tulokset: Konkarit C-luokka E-luokka  
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka E-luokka  
           
 
Oulun moottoriurheilijat järjesti harjoitusajon Oulun alueella. Harjoitusajo alkoi klo 16.00 Teboil Tuiralta.
           
  Lähtöpaikka: Teboil Tuira
  Yhteyshenkilö: Vainikainen Seppo
  Tulokset: Konkarit C-luokka    
  Asemakohtaiset: Konkarit C-luokka    
           

2017 © autosuunnistus.fi. All Rights Reserved.